ניסור חלון בטון

ניסור בטון לצורך הרחבת חלונות אלומיניום

יש לכם חלונות אלומיניום בבית ואתם רוצים להרחיב אותם, אולי אפילו למתוח אותם לרוחב הקיר כולו ולשנות לחלוטין את העיצוב והאווירה בבית.

יש רק בעיה אחת… החלונות האלה עטופים בקירות בטון מכל עבר ולכם אין שום כוונה לשבת עם פטיש ואזמל בכדי לשבור את הקירות בעצמכם.

בדיוק למטרה זו תוכלו להזמין את השירות של ניסור בטון לצורך הרחבת חלונות אלומיניום, שעליו נדבר בשורות הבאות.

למה להרחיב חלונות אלומיניום מלכתחילה?

ההחלטה על הרחבת חלונות אלומיניום היא החלטה אינדיבידואלית שכל אחד יכול לקבל בביתו. אין שום סיבה שתצטרכו לחיות עם החלונות שאותם סיפק לכם הקבלן או בעלי הדירה הקודמים, אם לכם יש העדפות משלכם והייתם רוצים שהחלונות שלכם יהיו גבוהים יותר, רחבים יותר או צרים יותר.

העניין הוא שהחלטות על גודל, תצורה ופרופורציות של החלון, הן החלטות שקל יותר לקבל אותן לפני שבונים את הבית ואפילו תוך כדי בנייתו.

לאחר שהבית כבר מוכן, כל שינוי בפרמטרים אלה מחייב כבר פעולה שתאפשר להסיר חלקים נרחבים מקירות הבטון שמקיפים את החלונות, על מנת שניתן יהיה להרחיב אותם לגודל הרצוי. תהליך זה של הסרת מקטעים מקיר הבטון מבוצע כיום בעיקר באמצעות ניסור בטון לצורך הרחבת חלונות אלומיניום, מומלץ לבחור בחרת אלומיניום המתמחה בהתקנת חלונות אלומיניום כמו חברת יורוסטייל חלונות אלומיניום המספקת חלונות אלומיניום בכל המידות והגדלים.

לא כזה טריוויאלי

אוקי, אז אם מה שצריך הוא ניסור בטון לצורך הרחבת חלונות אלומיניום אז אין שום בעיה.

אפשר להזמין גורם מקצועי שינסר עבורכם את קירות הבטון על פי המידות הנדרשות ובכך תוכלו להרחיב את חלונות האלומיניום על פי טעמכם.

ואכן, זהו בדיוק התהליך שאותו אתם רוצים לעבור, אך לפני שאתם עוברים אותו, עליכם להבין שלא כל קיר בטון הוא קיר שניתן לשבור אותו ולא כל הנקודות והמקטעים על גבי קיר הבטון הם מקטעים שניתן לשבור אותם.

בסופו של דבר קירות הבית הם מרכיבי מפתח בחוזקו המבני של המבנה ובין הקירות הללו ישנם גם קירות תמך שהסרתם או פגיעה בשלמותם המבנית, יכולה להוביל לקריסה חלקית או מלאה של המבנה.

במקרים אחרים פגיעה בקירות אלה עלולה להוביל לערעור החוזק המבני של המבנה שמעל הקיר, ובכך לגרום לעיוותים ברצפת הקומה שמעל עד כדי קריסה של חלקי רצפה, פגיעה בתשתיות המים וכדומה.

על כן, במסגרת התהליך של ניסור בטון לצורך הרחבת חלונות אלומיניום עליכם לערב כמובן אדריכל ומעצב פנים שיגיד לכם בדיוק איך נכון לכם לבצע את השבירה על מנת להשיג את האימפקט האסתטי הנדרש,

אך מעבר לכך אתם רוצים להזמין גם מהנדס בניין מוסמך שיבחן את תכניות הבנייה ויוכל להנחות אתכם מהם הקירות שתוכלו לנסר ומה לא, אילו חלקים בקירות תוכלו לנסר ולאיזה מרחק וכן הלאה. כל זה הוא מידע קריטי שאתם חייבים להחזיק בו לפני שאתם מבצעים מהלך של ניסור בטון במבנה.

אהבתם? שתפו עם חברים:

WhatsApp
Email
Telegram
Facebook
POWER ניסור בטון
התוכן באתר נכתב ע"י חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבל הצעת מחיר ישירות לנייד

השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בתוך זמן קצר.