פיקוח בניה לעבודות ניסור בטון

ניסור בטון בירושלים

עבודות ניסור בטון מתבצעות במבנים אשר דורשים עבודות בנייה מסיביות, בעוד שפועלת הניסור או הקידוח, נעשית בזמן שרוצים לבצע שינויים מהותיים בבטון והוא החומר המרכזי בבנייה המסורתית, לכן חשוב שהפעולה תהיה מלווה בפיקוח של אנשי המקצוע.

פיקוח בניה לעבודות ניסור בטון

אם אתם נמצאים בתהליכי בנייה ושיפוצים, או אם אתם ממונים על עבודות כאלה – חשוב כי תדעו יותר על שירותי ניסור בטון, התועלות שלהם, כמו גם איך הניסור מתבצע. בנוסף נסביר מהו פיקוח בניה לעבודות ניסור בטון ומה משמעותו עבור תהליך הבנייה.

לפני הכל – מה זה ניסור בטון?

מושג זה מתייחס לעבודות שיפוצים או בנייה גדולות הנעשות על ידי חברות המומחיות בתחום, אשר מבצעות את הפעולה על ידי שימוש בטכנולוגיות חדישות כמו: שימוש במקדח יהלום מיוחד שמאפשר קידוח בטון במידות של 4 צול ויותר, כמו גם ניסור מדויק בבטון לצורך פתיחת פתחים או שינוי קווי מתאר המבנה, כמו גם קידוח לשם הוספה או החלפת תשתיות כגון תשתיות חשמל, אינסטלציה, דוודים, ואף הוספת תשתיות ליצירת בית חכם.

כיצד מתבצע ניסור בטון?

עבודת הניסור כאמור, נעשית על ידי המומחים בלבד, כאשר אנשי המקצוע באמצעות קידוח וניסור מדויקים (באמצעות מקדחים מיוחדים) –  מבצעים את הפעולות שהקונסטרקטור או המהנדס הורה עליהן, תוך שמירה על דיוק ומינימום פסולת בניין בעת ביצוע הפעולה.

עבודה ניסור בטון חייבת להיות מקצועיות שכן היא צריכה להיות ממוקדת, בטוחה וללא אבק, תוך ששימוש במים וחומרים מיוחדים מסייעים לאנשי המקצוע לבצע את הפעולה על הצד הטוב ביותר.

מתי נצטרך פיקוח בניה לעבודות ניסור בטון?

הזמנת מפקח בנייה הינה צעד חשוב שנעשה כמעט בכל שיפוץ מבנה או תהליך בנייה, והוא נועד על מנת שבעלי המבנה או הקבלן והיזם יוכלו לעקוב אחר התפתחות העבודה, כמו גם תקינות המבנה בעת התהליך.

אגס הנדסה ופיקוח פיקוח בניה לעבודות ניסור בטון הינו חשוב במיוחד והוא מנדטורי עבור בעלי הנכס, כמו גם הקבלן המבצע והיזם שחייבים על פי החוק לוודא באמצעות אנשי המקצוע, כי המבנה בטוח לשימוש ומגורים.

מי שעוסק בפיקוח, יבצע בדיקות מקיפות, ויפיק דוח מסודר אודות ליקויים שנמצאו במבנה והדרך לשפר אותם או לתקנם. בכך רבים יכולים להיות בטוחים כי פיקוח בניה לעבודות ניסור בטון יספק להם תהליך נכון, יעיל, פרקטי וחסכוני!

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

WhatsApp
Email
Telegram
Facebook
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

קבלן הריסה
חיתוך בטון
כיצד לדעת לבחור קבלן הריסה שאפשר לסמוך עליו

בשנים האחרונות אנחנו עדים לפרויקטים רבים של פינוי בינוי כאשר הורסים את כל המבנה מהיסוד ובונים תחתיו מבנה חדש. במקרים כאלה ובדומים להם חשוב לבחור בחכמה את קבלן ההריסה ולוודא כי העבודה אכן תיעשה בשיטה הכי מתאימה ובצורה הכי בטוחה. איך עושים את זה? איך הורסים מבנה קיים? ישנן שיטות

טיפים לבחירת להב יהלום
חיתוך בטון
טיפים לבחירת להב היהלום הנכון לקידוח יהלומים וחיתוך בטון

הבטון הוא חומר קשה מאוד. מסיבה זו הניסור של הבטון הוא גם כן אתגר מורכב. הניסור הכי נכון של הבטון נעשה באמצעות מסור היהלום. חשוב לדעת כי לבחירה של הלהב הנכון לצורך ניסור בטון ישנה משמעות רבה וחשוב לתת על כך את הדעת. יש להבים שונים המתאימים לבטון, לגרניט כמו

חיתוך קירות
בטון מזוין
איך לחתוך בטון? המדריך המלא

איך לחתוך קיר או משטח בטון – המדריך המלא בטון, אחד החומרים החזקים ביקום ועל כן העבודה מולו מצריכה כוח חזק מאד. לחברת POWER יש את הכלים הייעודיים עבור לחתוך בטון כאשר העיקרי שבהם הוא מכונת ניסור בטון ביהלום. אז איך חותכים את הבטון? המדריך המלא. חיתוך מדויק בבטון על

ניסור גג בטון
חיתוך בטון
כל מה שחשוב לדעת על יציקת בטון בחצר

בטון הוא חומר גלם נפוץ מאוד בענפי הבנייה והשיפוצים. השימוש המקובל ביותר בו הוא לצורך קירוי, אבל בשנים האחרונות הוא הופך לפופולרי יותר ויותר גם עבור ריצוף. יותר ויותר אדריכלים בוחרים במשטחי בטון כדי להעניק לחללים שונים מראה ייחודי ומרשים, ועוד מקום שבו אפשר למצוא משטח כזה הוא בחצרות של

קבלני ניסור בטון
חיתוך בטון
ניסור בטון של כלונסאות לאחר כשל בדיקה סונית

מהם כלונסאות ומהי בדיקה סונית? ומה קורה אם יש כשל בבדיקה? כל התשובות לשאלות אלו ועוד – בהמשך! מהם כלונסאות? כלונסאות הם סוג של יסודות של בניין, שתפקידם הוא לתמוך בעומס של הבניין. הכלונס תומך בבניין על ידי כך, שהוא בנוי ממתכת ומוכנס אל תוך האדמה ועליו יוצקים בטון לכל

ניסור קיר בטון
חיתוך בטון
סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון

רגע לפני שאתם מאשרים התחלה של ניסור בטון בבית שלכם, חשוב שתקראו את המאמר הזה! כאן נסביר על החשיבות של סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון. סיבות עיקריות לניסור בטון ישנן שתי סיבות עיקריות ונפוצות במיוחד, שמובילות לצורך לנסר בטון. הראשונה היא, כשעולה הרצון לפתוח או להגדיל

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.