שירותי ניסור והסרת בטון

ניסור יהלום

בטון הוא חומר עמיד ולכן הוא החומר הנפוץ ביותר

כאשר רוצים ליצור משטח קרקע יציב כגון רצפה או מדרכה. יחד עם זאת, יש פעמים שבהן הבטון שבור באופן שלא ניתן לתקן אותו או שאתם רוצים לשנות את הריצוף מריצוף בטון לריצוף אחר ואז יש צורך בניסור והסרת בטון.  

אם אתם מתלבטים בין האפשרות לעשות זאת בעצמכם לבין האפשרות לשכור חברה מקצועית כדי לבצע את העבודה, הנה כמה נקודות למחשבה למה כדאי לכם לשכור אנשי מקצוע:

מהם יתרונות ניסור ביהלום?

1. קבלת גישה למקומות זחילה

שירותי ניסור והסרת בטון נדרשים גם כאשר צריך גישה למקומות צרים כמו תעלות. גישה כזו לרוב נדרשת בתוכניות של התחדשות עירונית, כאשר מניחים כבלי חשמל חדשים או כאשר מנסים לתקן את מערכת הביוב ברחובות העיר.

2. הוספת צינורות ניקוז

גם בארץ ישנן תקופות גשומות במיוחד שבהן הגשם יורד במשך מספר ימים ללא הפסקה.
אין ספק שזה מועיל מאוד לצמחים שבחצר או בגינות הציבוריות, אבל יותר מדי מים עלולים לגרום נזק יותר מאשר להביא תועלת.
לכן, כדי שהמים לא יהפכו לשיטפון, בעלי בתים ועיריות מוסיפים צינורות ופתחי ניקוז היכן שנדרש.
לצורך כך, חייבים לחפור תעלות מאזור החצר או הרחוב אל מערכת הביוב ולשם כך ייתכן ויש צורך בניסור וקידוח בטון.

 3. שינוי הנוף בבית

זוהי אחת הסיבות הנפוצות לשכור חברה שנותנת שירותי עבודות ניסור בטון. לדוגמא, אם אתם רוצים להוסיף ג'קוזי בחצר האחורית, צריך ליצור לו מקום ולכן, ייתכן ותצטרכו להסיר את ריצוף הבטון של המרפסת האחורית שלכם.
באותו אופן, כאשר אתם בונים בריכת שחייה בחצר האחורית, תצטרכו לנסר ולהסיר את לוחות הבטון שמרצפים את החצר, כדי ליצור מקום לבריכה, ואז להחליף אותם בריצוף אחר.

4. הרחבת דלתות וחלונות

חלונות עשויים מעץ נוטים להתרחב ולהתכווץ בהתאם למזג האוויר.
ברוב המקרים, החלקים הנעים של החלונות, כמו הצירים, נצבעים כדי שיהיו יפים וישתלבו עם החלון.
אבל, החלקים הצבועים ומשטחי העץ של החלונות יכולים להיתקע, כתוצאה מההתרחבות וההתכווצות של העץ, ולהפוך את החלון לבלתי ניתן להזזה ולכן, חסר תועלת.
באותו אופן, דלתות עץ עלולות להתכווץ כך שהצירים הצבועים יחדרו לעומק העץ כאשר הוא מתרחב ולא תוכלו להזיז את הדלת.
בשני המקרים, נדרש שירות של ניסור והסרת בטון.
חברתPower ניסור בטון יחתכו סביב החלונות והדלתות באופן מדויק, מקצועי ונקי וכך יפחיתו את הלחץ על הדלת או החלון וימנעו מהם להיתקע.

5. תיקון של צינור מים או צינור ביוב שבור

נזק לצינור יכול להיגרם מסיבות שונות.
שתי הסיבות העיקריות הן קרקע לא יציבה שגורמת לתזוזה של הצינור ולשבירה שלו או חלודה של הצינור.
הסיבה השנייה היא נפוצה יותר כאשר נעשה שימוש בצינורות נחושת, מכיוון שנחושת מחלידה בקלות.
מאחר וקו הביוב וצינורות המים לרוב נמצאים מתחת למדרכה או לשבילי בטון, חובה לנסר ולהסיר את לוחות הבטון שנמצאים ישירות מעל הצינורות כדי שאפשר יהיה לתקן אותם. (ניסור רצפת בטון)

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

WhatsApp
Email
Telegram
Facebook
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

ניסור בטון
ניסור בטון
מכונת ניסור בטון: המדריך המלא

הבטון הוא כידוע אחד מהחומרים הכי חזקים ביקום. מסיבה זו העבודה מול הבטון מצריכה כוח ועוצמה מיוחדים. כדי להגיע לביצועים מוצלחים בחיתוך, בניסור או בקידוח הבטון, יש צורך בכלים מיוחדים. הכלי המוכר שיש לנו היום לצורך העבודה עם הבטון זהו מסור היהלום. איך זה עובד מכונת הניסור בפועל? על מכונת

ניסור בטון לשיפוץ הבית
ניסור וקידוח בטון
מדוע כדאי להיעזר בחברת ניסור וקידוח בטון בעת שיפוץ הבית

מתכננים להיכנס לפרויקט שיפוץ הבית? שירותי ניסור וקידוח בטון יעזרו לכם עד לא מזמן, כל פרוייקט שיפוצים היה טומן בחובו ביצוע של פעולות אגרסיביות, מרעישות ומלכלכות במיוחד. כיום קיימת אפשרות הרבה יותר יעילה – שירותי ניסור וקידוח בטון. במה בדיוק מדובר ומהם היתרונות של העניין בפרויקט שיפוץ הבית שלכם? מייד

חיתוך קירות
בטון מזוין
איך לחתוך בטון? המדריך המלא

איך לחתוך קיר או משטח בטון – המדריך המלא בטון, אחד החומרים החזקים ביקום ועל כן העבודה מולו מצריכה כוח חזק מאד. לחברת POWER יש את הכלים הייעודיים עבור לחתוך בטון כאשר העיקרי שבהם הוא מכונת ניסור בטון ביהלום. אז איך חותכים את הבטון? המדריך המלא. חיתוך מדויק בבטון על

ניסור בטון ללא חריגות
ניסור וקידוח בטון
כיצד מתבצע ניסור בטון ללא חריגות

ניסור בטון פלאצ' אפס – ניסור בטון ללא חריגות איך לחתוך את הבטון שיהיה צמוד לקיר במרחק של אפס סנטימטר? מה שנקרה ניסור בטון ללא חריגות. בשנים האחרונות הפכו עבודות ניסור בטון לנפוצות ביותר בעולם הבנייה והשיפוץ. מי שלא בקיא בתחום ניסור הבטון עשוי לחשוב שמדובר בפעולה פשוטה. אך למעשה

חיתוך קירות
ניסור וקידוח בטון
שבירת קיר בטון או ניסור קיר בטון – מה כדאי?

מה כדאי לשבור את הקיר או להזמין ניסור בטון? שבירה של קיר בטון היא דרך ותיקה ומוכרת לצורך עריכת שינויים במבנה עם קירות בטון ואף בחומת בטון. לצורך זה נעזרים בכלי עבודה כמו פטישונים, המאפשרים ריסוק של הבטון לפי המידות הדרושות. מנגד, בשנים האחרונות, עם כניסת מסורי יהלום לתחום, עוברים

מדידת עובי קיר בטון
ניסור וקידוח בטון
איך מודדים עובי קיר בטון לצורך ניסור?

ניסור בטון הוא תהליך מורכב, הדורש ידע מקצועי רב, כדי לבצע את העבודה באופן מקצועי ונכון. אחד השלבים הראשונים בהכנת העבודה הוא מדידת עובי קיר בטון לפני הניסור, כדי שאפשר יהיה לבחור את המסור המתאים, את דרך הפעולה הנכונה ואף כדי לתכנן בצורה נכונה את פינוי הפסולת הכבדה. אז אם

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.