ניסור מדרגות בטון

POWER ניסור וקידוח בבטון

חברתינו תבצע עבורכם את כל סוגי עבודות החיתוך וההריסה בכל תנאי אפשרי

מה הדברים שאתם צריכים להכין מראש לפני שאתם מזמינים קידוח יהלום

מה הדברים שאתם צריכים להכין מראש לפני שאתם מזמינים קידוח...

עובדות שלא ידעתם על ניסור בטון ביהלום

POWER ניסור בטון   עובדות שלא ידעתם על ניסור בטון ביהלום...

ניסור ריצוף בטון אדריכלי

POWER ניסור בטון ניסור ריצוף בטון אדריכלי POWER ניסור...

צ'קליסט וטיפים כדי שיצא לכם את הניסור בטון על הצד הטוב ביותר

POWER ניסור בטון טיפים לעבודות ניסור בטון POWER ניסור...

כל מה שאתם צריכים לדעת על ניסור בטון ביהלום

כל מה שאתם צריכים לדעת על ניסור בטון ביהלום POWER ניסור...

אילו חומרים ניתן לחתוך בעזרת קידוח וניסור ביהלום?

אילו חומרים ניתן לחתוך בעזרת מקדח ומסור יהלום? POWER ניסור...

לקבלת הצעת מחיר

ניסור מדרגות בטון

בעזרת ניסור יהלום

ניסור בטון ביהלום זו הדרך היעילה ביותר להסרת מדרגות בטון מאשר כל שיטה אחרת, הניסור נעשה בלי לפגוע בשאר המבנה. חיתוך מדרגות בטון זה אחד השימושים הנפוצים בניסור יהלום, השימושים הנפוצים הם: יצירת פתחים ל- חלונות, דלתות פתחים לעליית גג, שיפורים מבניים, תעלות ועבודות תשתית ועוד הרבה…

ישנם יתרונות רבים לניסור יהלום, ביניהם: קו חיתוך ישר לחלוטין, רעש נמוך, חתכים דרך פלדה מחזוקת ללא הרגשה, השארת משטח חלק, אין אבק, אין רטט, וחתכים בזוויות.

אז למה להשתמש במסור יהלום?

ניסור בטון ביהלום הוא מסור שמונע על ידי מנוע עוצמתי. הוא מוצמד לקיר הבטון על ידי מסילה שקודחים אותה לקיר, הוא יכול לחתוך כל משטח שיעמוד בפניו עד עומק של 1 מטר והוא הכי פופולרי כשצריך לעשות עבודת ניסור מדרגות בטון.

המסורים האלו מדויקים מאוד. הם מספקים גימור מושלם וישר בפתחים, בין אם הם אופקיים או אנכיים. הם זמינים בגדלים שונים רבים כדי להתאים בצורה הטובה ביותר לדרישות הפרוייקט שלכם. ניסור יהלום שמורכב על גבי מסילה לא מייצר אדים בשימוש, מה שהופך אותו לאידיאלי לאזורים מאוכלסים ולביטחונם של הצוות.

מקצועיות ובטיחות

ניסור מדרגות בטון נעשה על ידי מסור יהלום שמורכב על גבי מסילה, המסור בעל הלהב יהלום המעגלי יהיה שלוט על ידי שלט רחוק ויעשה בדיוק את מה שנגדיר לו לעשות. השימוש בלהבי יהלום איכותיים במיוחד, אנו יכולים לחתוך דרך כל יציקת בטון או קיר מחוזק שיעמוד בפנינו עד לעומק מרשים של 750 מ"מ. אז אם אתם צריכים לחתוך קצת מדרגות, אז ככל הנראה זה הטכניקה הטובה ביותר בשבילכם.

אנו בPOWER משקיעים בציוד שלנו, בצוות שלנו ובציוד רזרבה שלנו, המשמעות היא שתמיד נהיה מוכנים בדיוק עם כל מה שהפרוייקט שלכם זקוק לו. בנוסף אנו מחזיקים בכל האישורים הנדרשים, כך שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות.

זמינות 24/6

אם צריך אנו נמשוך את העבודה עם הפרויקט שלכם גם אל תוך הלילה, ניסור בטון יהלום הוא הכלי המתאים ביותר עבור החיתוך מדרגות. הוא מקצועי ועושה עבודה מבריקה בין אם אתם רוצים לנסר את המדרגות שלכם בבית, ברחוב או אפילו סתם לפתוח פתח לחלון או דלת בבית שלכם.

אנו מציעים שירות של 24/6, הצוותים המומחים והמסורים שלנו מוכנים וממתינים לתת מענה לכל הצרכים שלכם, גם בהתראה קצרה.

בפריסה ארצית

אנחנו נמצאים בתעשיית הבניה כבר המון שנים, תוך כדי הספקה של שירות איכותי ועבודת ניסור וקידוח ברמה גבוהה, חיתוך בטון בכל חלקי הארץ מהצפון ועד הדרום וכל זה תוך עמידה קפדנית בזמנים, נסו אותנו.

שירות לקוחות

הייעוץ וההערכות שלנו תמיד בחינם ובצורה הכי ידידותית, לכן שווה לכם לדבר איתו עוד היום ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר