ניסור תקרת בטון

ניסור גג בטון

POWER ניסור וקידוח בבטון

חברתינו תבצע עבורכם את כל סוגי עבודות החיתוך וההריסה בכל תנאי אפשרי

ההבדלים בין ציוד לקידוח בטון לבין כלים לעבודות קידוח ביתיות

ההבדלים בין ציוד לקידוח בטון לבין כלים לעבודות קידוח...

רעיונות לעיצוב הבית בעזרת ניסור בטון?

רעיונות לעיצוב הבית בעזרת ניסור בטוןPOWER ניסור וקידוח...

ניסור בטון – כיצד ניתן לשלוט ברמות הרעש והאבק?

ניסור בטון – כיצד ניתן לשלוט ברמות הרעש והאבק? POWER ניסור...

סכנות ואזהרות אפשריות במהלך ניסור בטון

סכנות ואזהרות אפשריות במהלך הניסור בטון POWER ניסור וקידוח...

ניסור בטון לצורכי בטיחות

ניסור בטון לצורכי בטיחות POWER ניסור וקידוח בבטון חברתינו...

קצת על היהלום שאיתו מבצעים את הניסור והקידוח

קצת על היהלום שאיתו מבצעים את הניסור והקידוח POWER ניסור...

החומרים שניסור בטון יכול לנסר

החומרים שניסור בטון יכול לנסר POWER ניסור וקידוח בבטון...

קידוח בטון בבניין משותף

קידוח בטון בבניין משותף POWER ניסור וקידוח בבטון חברתינו...

למה דווקא לבחור בחברת POEWR ניסור בטון

למה דווקא לבחור בחברת POEWR ניסור בטון POWER ניסור וקידוח...

היתרונות הגדולים בניסור יהלום

היתרונות הגדולים בניסור יהלוםPOWER ניסור וקידוח בבטון...
הגיעו עשו קידוח בטון בחניון, היה מקצועי ועבד כמו שצריך. יעילים מאוד ויודעים את העבודה היטב. מומלץ מאוד! שלומי למאי

הגיע עשה קידוח בטון בחניון, היה מקצועי ועבד כמו שצריך. יעיל מאוד ויודע את העבודה היטב. מומלץ מאוד! אריאל שושן

אני מרוצה מאוד,הם עומדים בזמנים, מהירים, מדהימים ומקצועיים. יש להם יחסי אנוש מעולים.
אלעזר סבן

לקבלת הצעת מחיר

ניסור גג בטון

ניסור תקרת בטון

ניסור גג בטון מבוצע על ידי חברות המתמחות בתחום ומבצעות את העבודה באמצעות מכשור שהותאם לכך. הניסור מתבצע, בדרך כלל, על ידי מסור יהלום בעל דיסקית הנעה במהירות ומבצעת את פעולת הניסור. האתגר המיוחד בניסור תקרת בטון הוא הפינוי תוך כדי ניסור הגג – כאשר פיסות הבטון הכבדות והמאסיביות מפונות בזמן ביצוע העבודות באמצעות עגורן לשטח בו הן נאגרות ומפונות לאחר מכן לאתרי פסולת מורשים.

מתי צריכים לנסר גג בטון?

גג בטון מנוסר בעיקר לשני צרכים עיקריים. האחד, כאשר הורסים מבנה קיים, שחלקו מורכב מבטון, קשה להרוס את המבנה מבלי לנסר את הגג תחילה. השני, כאשר אנו מעוניינים לפתוח פתח בגג בטון על מנת לשלב בו אלמנטים דקורטיביים, לשפר את הבידוד או האקוסטיקה או לצנן את המבנה. גם הוספת עקרונות של בנייה ירוקה לחיסכון באנרגיה, כאשר אור השמש חודר פנימה אל המבנה ומשמש לתאורה בשעות היום מבלי לצרוך חשמל (נראה זאת פעמים רבות במבנים תעשייתיים) תחייב ניסור של גג הבטון.

מי יכול לבצע עבודות ניסור בטון?

עבודות ניסור בטון מבוצעות אך ורק על ידי בעלי מקצוע מורשים. השימוש בציוד הכבד, לצד האתגר המיוחד בעבודה על הגג דורש התמחות מיוחדת של העוסקים במלאכה. לכן, כאשר אתם פונים לחברה המציעה חיתוך בטון חשוב לבדוק כי אכן ביצעו עבודות דומות בעבר ואף לבקש לראות צילומי פרויקטים. פינוי הבטון אף הוא צריך להתבצע בצורה מקצועית על מנת שלא יגרום לפגיעה בפועלים, בעוברים והשבים בסביבה ואף במבנה עצמו בו מתבצעות עבודות אלה.

מחפשים דרך לעליית גג – מנסרי הבטון לרשותכם

כאשר מעוניינים ליצור גישה לעליית הגג אנו עומדים בפני אתגר מיוחד. מרבית התקרה עשויה מבטון ולא מלבנים, לכן לפני שמתחילים לנסר כדאי למצוא את הנקודה הקלה ביותר להגיע למקום שטוח ויציב בגג. הצוהר שנוסיף לקומה העליונה יאפשר עליה קלה לגג מבלי להשתמש בגרם מדרגות. לאחר מכן יש לדאוג לסגירה אסתטית של פתח זה (באמצעות דלת מתאימה) ולוודא כי ניתן לנעול את הכניסה על מנת למנוע ממשתמשים לא מורשים לעלות אליו. איך הכל מתחיל? באמצעות ניסור גג בטון!

מרחיבים את הבית בקומה נוספת

החלטתם להרחיב את המבנה הקיים? כעת ניתן להוסיף קומות נוספות לבית בקלות באמצעות ניסור של חלק מהתקרה הקיימת והקמת הקומה השניה. השלב הראשון יחל, כמובן, בתכנון מדויק של המבנה ובקבלת האישורים המתאימים ולאחר שאלה ניתנו – ניתן להזמין אותנו לעבודות ניסור יהלום מקצועיות באמצעות ציוד חדשני ועוצמתי ועובדים המיומנים בתפעולו. כל אחד ממסורי היהלום שלנו חותך בדייקנות מפליאה כאשר אנו מתאימים את סוג המסור (אם בשימוש במסור ידני או מסור אוטומטי על מסילה) למבנה הקיים ולסוג וגודל החיתוך שיש לבצע, לצד עומק הבטון בגג.

לא עובדים בלי ביטוח מתאים

אחד הדברים עליו אנו מקפידים הוא התאמת הביטוח לסוג העבודה המבוצעת. כאשר אנו מתחילים בעבודה של ניסור גג בטון עלינו לדעת כי הן העובדים והן המבנה מכוסים במקרה של שינוי לא מתוכנן במבנה הקיים. אנו מקפידים לעדכן את הפוליסות בהתאם לדרישות החוק ושומרים היטב הן עליכם, הן על המבנה והן על העובדים שלנו.

הזמנת עבודות מקצועיות בניסור בטון? רק ב POWER!

להזמנת עבודות ניסור בטון לרבות ניסור גג בטון פנו לחברת Power  המתמחים במגוון רחב של עבודות קידוח וניסור, לדוגמה ניסור רצפת בטון, ניסור מדרגות ועוד תוך שילוב כלי העבודה המתקדמים והחדשניים בתחום. ניסיון של שנים רבות ושימוש בציוד הטוב ביותר בשוק בתחום זה הופכים אותנו לחברת ניסור הבטון המובילה בישראל.

תמונות של ניסור גג בטון על ידי POWER 

לקבלת הצעת מחיר

שיחה מהירה