למה צריך ניסור בטון לפרויקט תמ"א 38

הקשר בין ניסור בטון לתמא 38

חיזוק מבנים מבטון באמצעות יישום תקן תמ"א 38

במסגרת פרויקט תמ"א 38, יש צורך בהריסה של חלקים מהמבנה לצורך בניית החיזוקים ולכן גם במקרה זה יש צורך בחברה מקצועית העוסקת בניסור וקידוחי בטון.

קיימים כמה סוגים של ניסור בטון, בהם נהוג להשתמש לצורך יישום פרויקט תמ"א 38:

ניסור בטון ידני

פעולה המאפשרת חיתוך מדויק, לפי מידות נתונות, ללא נזקים נלווים. באופן הזה נחסכים עיכובים מיותרים בתהליך החיזוק ותהליך השיפוץ של המבנה יכול להימשך לפי הלו"ז.

ניסור קיר בטון

תהליך פינוי בינוי במסגרת תמ"א 38, כולל לפעמים הקמה של קירות בטון עבים, לצורך תמיכה בבניין וכן לצורך בידוד הדירות המאוכלסות מפני רעשים.

כלים מתאימים ניסור מקצועי של בטון מאפשרים ליישר את הקירות הללו ולתת להם מראה נעים לעין.

יצירת גימורים בעזרת ניסור בטון

ניסור מדויק של משטחי הבטון הופך משמעותי במיוחד כאשר מגיעים לשלבים הסופיים של הפרויקט.

גימורים של הבניין כמו גם גימורים של הדירות, משמעם רצפת בטון חלקה וישרה, קירות ישרים ומדוייקים ועוד. כל אלה משפיעים לבסוף על הערך של הדירות בבניין ולכן חשוב מאוד לפנות לחברה מקצועי העוסקת בניסור בטון, שתטפל בנושאים הללו בקפידה רבה, תפעל באופן מקצועי ומדוייק ותספק לכם מבנה מושלם.

את כל זה ניתן לעשות באמצעות מסור יהלום, אבל גם מסור יהלום חייב להיות נתון בידיים הנכונות, כדי לעשות עבודה מושלמת.

משום כך, עבודות ניסור בטון איכותיות ומקצועיות הן חלק בלתי נפרד מכל פרויקט חיזוק מבנים, או תמ"א 38.

לסיכום

ניתן לראות כי ניסור בטון, כמו גם קידוחי בטון, הם חלק בלתי נפרד מעבודות שיפוץ, פיתוח, חיזוק ושיפור של מבנים, לצורך שיפור איכות החיים והבטיחות של התושבים.

לכן אנו בחברת פאוור ניסור וקידוחי בטון, גאים לקחת חלק בפרויקטים חשובים אלה ולבצע את החלק המשמעותי שלנו על הצד הטוב ביותר.

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
Facebook
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

איך מנקים בית אחרי ניסור בטון
ניסור בטון
איך מנקים את הבית לאחר ניסור בטון? או אחרי שיפוץ?

איך מנקים בית אחרי ניסור בטון – אין כמו ההתחדשות אחרי שיפוץ של הבית. אך עד שמגיעים להנאה מהשיפוץ, אורך הרבה זמן. כל מי שהתנסה בביצוע שיפוצים בבית, מכיר ויודע עד כמה מורכב ומתיש הסיפור הזה יכול להיות. גם אחרי שסוף סוף מסתיימים השיפוצים (שאגב, כמעט תמיד אורכים הרבה יותר

כך תדעו אם הבניין שלכם מוכן למקרה של רעידת אדמה
מידע מקצועי חיזוק מבנים
כך תדעו אם הבניין שלכם מוכן למקרה של רעידת אדמה

הבניין ישן ומתחילים החששות מה יהיה בשעת רעידת אדמה? האם הבניין שלנו ישרוד? איך תדעו אם הבניין שלכם מוכן למקרה של רעידת אדמה? המדריך של חברת POWER חיזוק המבנה לקראת רעידת אדמה חיזוק מבנים עלה כצורך חיוני וחשוב כאשר נושא רעידות האדמה עלה לתודעה. זאת בגלל שהסכנה המהותית, העיקרית בעת

ניסור מרפסת שירות
ניסור בטון
8 צעדים לניסור, שבירה והסרה של בטון

אתה צריך לנסר, לשבור ולהסיר בטון בבית כדי לשפץ חדר או כדי לטפל בנזילה בצינור שמתחת לשביל הגישה, אבל זהו פרויקט לא פשוט. בין אם תבחר לעשות זאת בעצמך או לשכור חברה מקצועית לניסור בטון, כמו Power ניסור בטון, אתה עדיין צריך לדעת מהם הצעדים הבסיסיים לניסור, שבירה והסרת בטון.

הריסת מבנים
חיתוך בטון
ניסור בטון – כללים והנחיות

בטון הוא אחד החומרים החזקים ביותר, והוא משמש אותנו לבנייה חזקה ובטוחה. אבל מה קורה כשאנחנו רוצים לשנות את הבניה, ליצור חורים, להוסיף תשתיות בבטון, להרחיב את הבית וכדומה? בשביל מצבים כאלו, יש לנסר את הבטון, פעולה מורכבת הדורשת שימוש בכלים מתאימים ובכללי בטיחות נוקשים.  אם אתם זקוקים לניסור או

הסרת קיר בטון
חיתוך בטון
שדרוג חלל הבית ע"י ניסור קירות בטון

כיום, במקום להרוס קירות באיטיות באמצעות פטישים כבדים, לייצר כמויות בלתי נתפסות של אבק ולכלוך, אפשר לעשות הכול בחצי מהזמן בעזרת מכשור ואמצעים לניסור בטון.  דירות מיושנות ואפילו כאלה שנבנו בשנות השמונים של המאה שעברה, כלומר עד לפני ארבעים שנים, נבנו בצורה פחות מתאימה לסגנון החיים שלנו היום: חללים שכיום

ניסור רצפת בטון
חיתוך בטון
ניסור בטון בכלונסאות

עבודות ניסור בטון משמשות בדרך כלל לפתיחת מפתחי חלון או דלת בקירות, לשבירת קירות לשמים או לפתיחת פתחים וקיצור אורכי קיר. יחד עם זאת, פרקטיקה שכיחה נוספת בתחום זה היא הפרקטיקה של ניסור בטון בכלונסאות. מה זה כלונסאות? למה משמש ניסור בטון בכלונסאות? על כך בשורות הבאות. מה זה בכלל

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.