למה צריך ניסור בטון לפרויקט תמ"א 38

הקשר בין ניסור בטון לתמא 38

חיזוק מבנים מבטון באמצעות יישום תקן תמ"א 38

במסגרת פרויקט תמ"א 38, יש צורך בהריסה של חלקים מהמבנה לצורך בניית החיזוקים ולכן גם במקרה זה יש צורך בחברה מקצועית העוסקת בניסור וקידוחי בטון.

קיימים כמה סוגים של ניסור בטון, בהם נהוג להשתמש לצורך יישום פרויקט תמ"א 38:

ניסור בטון ידני

פעולה המאפשרת חיתוך מדויק, לפי מידות נתונות, ללא נזקים נלווים. באופן הזה נחסכים עיכובים מיותרים בתהליך החיזוק ותהליך השיפוץ של המבנה יכול להימשך לפי הלו"ז.

ניסור קיר בטון

תהליך פינוי בינוי במסגרת תמ"א 38, כולל לפעמים הקמה של קירות בטון עבים, לצורך תמיכה בבניין וכן לצורך בידוד הדירות המאוכלסות מפני רעשים.

כלים מתאימים ניסור מקצועי של בטון מאפשרים ליישר את הקירות הללו ולתת להם מראה נעים לעין.

יצירת גימורים בעזרת ניסור בטון

ניסור מדויק של משטחי הבטון הופך משמעותי במיוחד כאשר מגיעים לשלבים הסופיים של הפרויקט.

גימורים של הבניין כמו גם גימורים של הדירות, משמעם רצפת בטון חלקה וישרה, קירות ישרים ומדוייקים ועוד. כל אלה משפיעים לבסוף על הערך של הדירות בבניין ולכן חשוב מאוד לפנות לחברה מקצועי העוסקת בניסור בטון, שתטפל בנושאים הללו בקפידה רבה, תפעל באופן מקצועי ומדוייק ותספק לכם מבנה מושלם.

את כל זה ניתן לעשות באמצעות מסור יהלום, אבל גם מסור יהלום חייב להיות נתון בידיים הנכונות, כדי לעשות עבודה מושלמת.

משום כך, עבודות ניסור בטון איכותיות ומקצועיות הן חלק בלתי נפרד מכל פרויקט חיזוק מבנים, או תמ"א 38.

לסיכום

ניתן לראות כי ניסור בטון, כמו גם קידוחי בטון, הם חלק בלתי נפרד מעבודות שיפוץ, פיתוח, חיזוק ושיפור של מבנים, לצורך שיפור איכות החיים והבטיחות של התושבים.

לכן אנו בחברת פאוור ניסור וקידוחי בטון, גאים לקחת חלק בפרויקטים חשובים אלה ולבצע את החלק המשמעותי שלנו על הצד הטוב ביותר.

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

WhatsApp
Email
Telegram
Facebook
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

שיפוצים ובנייה
התקנת פאנלים סולאריים על הגג

מתכננים שיפוץ בבית? יתכן שזה הזמן הנכון לשלב התקנה של פאנלים סולאריים. לא משנה אם מתכננים  למשל ניסור קיר בטון לטובת התקנת חלון סטנדרטי, הסרת מדרגות בטון ישנות לצורך התקנת מדרגות חדישות עם מעקות זכוכית או שיפוץ הגג, נסביר למה זה הזמן הנכון, להצטרף לטרנד של התקנת פאנלים סולאריים.   הגג

עבודות בטון ושיפוצים
בטון מזוין
עבודות בטון ושיפוצים לבית חדש

יש הרבה רכוש שחשוב לנו בחיים כמו מחשב, מכונית או מקרר אך בסופו של יום הרכוש החשוב ביותר בחיינו הוא ללא ספק הבית שלנו. ככל שהבית שלנו נמצא במצב יותר טוב כך איכות החיים שלנו יותר גבוהה. על רקע זה יש לציין כי כמו כל דבר גם הבית שלנו סובל

ניסור מדרגות
ניסור בטון
מנסרים את המדרגות בבית? כך תשמרו על בטיחות

מתכוונים לבצע עבודת ניסור של מדרגות בבית? חשוב שתשמרו על הבריאות שלכם. בכתבה הבאה אספנו מספר טיפים שיעזרו לכם לבצע ניסור איכותי, בלי להתפשר על הבטיחות שלכם בזמן התהליך. בהצלחה! השתמשו במשקפי מגן תהליך הניסור עלול לגרום לכך ששבבים שונים יסכנו את עיניכם ולכן חשוב להצטייד במשקפי מגן איכותיות לפני

שיפוץ דירה חדשה
שיפוצים ובנייה
משפצים דירה חדשה מהניילון? זה מה שתצטרכו לדעת

הרבה אנשים שקונים דירת קבלן חדשה לא מרוצים מהצורה של הבית ולא מעוניינים לקבל אותה כפי שהיא. אז יש אנשים שבכל זאת נכנסים להתגורר בבית ורק אחרי שהם כבר חיים במקום הם יודעים להגיד מה הם רוצים לשנות ואיך הם רוצים לראות את הבית כאשר התכנון ייעשה מתוך החיים בשטח.

תקן 413
מידע מקצועי חיזוק מבנים
תקן 413: כל מה שצריך לדעת

עד לשנת 1975 לא הייתה כלל מודעות לעניין הזה של בניית מבנים באופן כזה שהם יוכלו להתמודד במצבים של רעידות אדמה מול הכוחות האופקיים שמופעלים על מבנים בסיטואציות מעין אלו. "תקן עמידות מבנים ברעידת אדמה" הוא תקן שהתחדש ונכנס לתוקף בשנת 1975. התקן קובע כי יש להתייחס להוראות קונסטרוקטיביות בבניית

קבלן הריסה
חיתוך בטון
כיצד לדעת לבחור קבלן הריסה שאפשר לסמוך עליו

בשנים האחרונות אנחנו עדים לפרויקטים רבים של פינוי בינוי כאשר הורסים את כל המבנה מהיסוד ובונים תחתיו מבנה חדש. במקרים כאלה ובדומים להם חשוב לבחור בחכמה את קבלן ההריסה ולוודא כי העבודה אכן תיעשה בשיטה הכי מתאימה ובצורה הכי בטוחה. איך עושים את זה? איך הורסים מבנה קיים? ישנן שיטות

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.