איך לחתוך בטון? המדריך המלא

חיתוך קירות

איך לחתוך קיר או משטח בטון – המדריך המלא

בטון, אחד החומרים החזקים ביקום ועל כן העבודה מולו מצריכה כוח חזק מאד. לחברת POWER יש את הכלים הייעודיים עבור לחתוך בטון כאשר העיקרי שבהם הוא מכונת ניסור בטון ביהלום. אז איך חותכים את הבטון? המדריך המלא.

חיתוך מדויק בבטון על ידי מכונת ניסור בטון

מכונת ניסור בטון היא מכונה אימתנית, ולא לחינם היא כלי כזה. המכונה בעלת מנוע חזק המלובש עליו דיסק יהלום אשר חורץ בטון משל היה חמאה הנפרסת בסכין מנתחים. דיסק היהלום בנוי כך שהוא מכוסה בסגמנט יהלום (שבבי יהלומים קטנים) אשר תפקידם לרכך את הניסור ולחתוך בטון בצורה מדויקת.

המכונה עצמה מולבשת על מסילה מיוחדת הנקראת "מסילה מייצבת" וכשמה כן היא. תפקידה להיות הכלי שמשפיע על יציבות המכונה. המסילה עצמה מקובעת לקיר באמצעות אוזניים מיוחדות וברגיי פלדה אשר מבטיחים את בטיחות העבודה במסור. מכונת הניסור נעה על המסילה בכיוון אחד הלוך חזור כאשר היא קודם חוצבת פס בקיר, ולאחר מכן מתחילה את חיתוך הבטון. ובכל שאלה של איך לחתוך בטון הכלים של POWER יענו את התשובה.

מתי נצטרך לחתוך קיר בטון

חיתוך בטון נצרך כמעט בכל שיפוץ מבנה מגורים, ובכל אתר בנייה. כאשר נצרכים לפתוח דלת בקיר בטון או לחילופין לפתוח חלון בקיר בטון. ניתן לקיים את העבודה רק עם מכונות הניסור של חברת POWER רמת דיוק העבודה, בטיחות העבודה ומהירותה הם פקטור מרכזי בשאלה של איך לחתוך בטון.

אך לא רק במקרים אלה נצטרך לחיתוך בטון. חיתוך בטון גם מתבצע בעת אנו רוצים לנתק קירות שלמים לצורך הרחבת חלל, עבודה זו דורשת מקצועיות רבה ותתבצע על ידי המומחים של POWER.

כמו כן הריסת מבנים שלמים. לעיתים נעדיף לחתוך מבנה שלם בצורה נקייה ולא על ידי כלים "פיראטים" שעלולים להקשות על העבודה. באמצעות הכלים הטכנולוגיים של חברת POWER אנו נבצע עבודת הריסה תוך דיוק מקסימלי ועבודה נקייה שתחסוך מאתנו זמן בהמשך העבודה.

כלי נוסף לחיתוך בטון

חיתוך בטון מתאפיין בפרמטרים רבים. אחד מהם הוא קידוח בטון. קידוח בטון זו עבודה הנצרכת בעת אנו רוצים לחצוב חור בקיר אשר ישמש אותנו לחווטים מסוימים או להתקנת מערכות מסוימות שלהם נצטרך עיגול משורטט ומדויק בקיר הבטון.

לסיכום איך לחתוך קיר בטון

לחברת POWER יש את הכלי המנצח עבור קידוח בטון. מכונה אשר עליה מולבשת כוס ייעודית אשר גם היא מצופה באותו סגמנט יהלום. הכוס מגיעה בכל הגדלים ולכל צול אשר נדרש יש בידנו את היכולת לבצע את העבודה. הכוס חותכת בצורה סיבובית ונקייה את החור בקיר הבטון ומבצעת עבודה נקייה ומדויקת.

חברת POWER היא מהמובילות בתחום ניסור וקידוח בטון. תחתינו ניסיון רב ועשיר עם מיטב קבלני הבנייה הגדולים במשק. שיתופי פעולה רבים תחת משרדי ממשלה שונים אשר הם הוכחה לרמת ביצוע ברף הגבוה ביותר. כי סומכים רק על המומחים.

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

WhatsApp
Email
Telegram
Facebook
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

עבודות בטון ושיפוצים
בטון מזוין
עבודות בטון ושיפוצים לבית חדש

יש הרבה רכוש שחשוב לנו בחיים כמו מחשב, מכונית או מקרר אך בסופו של יום הרכוש החשוב ביותר בחיינו הוא ללא ספק הבית שלנו. ככל שהבית שלנו נמצא במצב יותר טוב כך איכות החיים שלנו יותר גבוהה. על רקע זה יש לציין כי כמו כל דבר גם הבית שלנו סובל

קבלן הריסה
חיתוך בטון
כיצד לדעת לבחור קבלן הריסה שאפשר לסמוך עליו

בשנים האחרונות אנחנו עדים לפרויקטים רבים של פינוי בינוי כאשר הורסים את כל המבנה מהיסוד ובונים תחתיו מבנה חדש. במקרים כאלה ובדומים להם חשוב לבחור בחכמה את קבלן ההריסה ולוודא כי העבודה אכן תיעשה בשיטה הכי מתאימה ובצורה הכי בטוחה. איך עושים את זה? איך הורסים מבנה קיים? ישנן שיטות

ניסור בטון
ניסור בטון
מכונת ניסור בטון: המדריך המלא

הבטון הוא כידוע אחד מהחומרים הכי חזקים ביקום. מסיבה זו העבודה מול הבטון מצריכה כוח ועוצמה מיוחדים. כדי להגיע לביצועים מוצלחים בחיתוך, בניסור או בקידוח הבטון, יש צורך בכלים מיוחדים. הכלי המוכר שיש לנו היום לצורך העבודה עם הבטון זהו מסור היהלום. איך זה עובד מכונת הניסור בפועל? על מכונת

טיפים לבחירת להב יהלום
חיתוך בטון
טיפים לבחירת להב היהלום הנכון לקידוח יהלומים וחיתוך בטון

הבטון הוא חומר קשה מאוד. מסיבה זו הניסור של הבטון הוא גם כן אתגר מורכב. הניסור הכי נכון של הבטון נעשה באמצעות מסור היהלום. חשוב לדעת כי לבחירה של הלהב הנכון לצורך ניסור בטון ישנה משמעות רבה וחשוב לתת על כך את הדעת. יש להבים שונים המתאימים לבטון, לגרניט כמו

ציפוי אפוקסי
בטון מזוין
ציפוי אפוקסי למשטחי בטון – יתרונות, אופן השימוש ועוד

האפוקסי הפך להיות טרנד מאוד פופולארי בשנים האחרונות בעולם האדריכלות והבנייה, ולא בכדי – הוא מתאים את עצמו כמעט לכל סוג של שטח או רצפת בטון, עמיד מאוד, ומספק שכבת הגנה איכותית וחזקה במיוחד. האפוקסי מתאים במיוחד למשטחי בטון שצברו שחיקה מאוד משמעותית כדוגמת כבישים, או לרצפות בטון ישנות שצברו

מה ההבדל בין בטון למלט
בטון מזוין
מה ההבדל בין בטון למלט?

לצורך בנייה נעשה שימוש בחומרים מגוונים. יש את הבטון ויש את המלט. יש את הטיט ויש את הטיח. מה ההבדל בין בטון למלט? ננסה להכיר מעט מקרוב את החומרים הללו ונלמד על ההבדלים ביניהם. המלט והבטון הם די דומים. ברבים מהמקרים הם אף משמשים לסירוגין. המלט הא אחד המרכיבים של

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.