ניסור בטון בבני ברק

ניסור בטון בבני ברק

נהוג לראות את בני ברק היא עיר צפופה, עיר עם בלגן ועיר בלי הרבה אסתטיקה. אז נכון שמבחינה חיצונית זה אולי נראה כך אך האמת היא שאם תיכנסו אל תוכי הבתים תגלו משהו אחר לחלוטין. אנשים שיודעים מהי תרבות דיור, אנשים שמבינים באיכות חיים וכאלה שכלל לא מזניחים א טיפוח הבית. בררו שכל זה מחייב אותם ברוב המקרים בביצוע שינויים, שיפוצים והתאמה של הבתים לצרכים שלהם. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו מציעים לתושבי בני ברק את השירות של ניסור בבטון. כי ברוב המקרים שיפוץ הבית ושינוי שלו יחייב עבודה של ניסור בבטון.

חברת POWER מציעה לתושבי בני ברק עבודות של ניסור בטון בשיא המקצועיות, עם הציוד הכי מתקדם עם הצוות הכי מקצועי ועם הבטחה לתוצאות הכי בטוחות והכי אמינות.

מתי אתם צריכים שירות של ניסור בטון?

אז החלטתם לשפץ את הבית. אם השי]פוץ כולל הסרה של קירות, חיתוך של קורות בטון, חיתוך של קירות בטון או כל עבודה אחרת הקשורה לניסור או קידוח של בטון, אתם חייבים את השירות של חברה מקצועית לתחום הזה שלך עבודות ניסור בטון.

  • ניסור קיר בטון – ניסור של קיר בטון עשוי להיות לצורך הסרה מוחלטת של הקיר או לצורך יצירת פתח בקיר הבטון הקיים או אפילו רק הרחבה של חלון קיים. חיתוך שלא ייעשה בצורה הראויה יוביל לתוצאות לא מדויקות, לא אסתטיות ואולי אפילו ייצרו סדקים ושברים בשאר חלקי הקיר. יש מצבים אשר בהם המסנה כולו יתערער רק בגלל הניסור שייעשה בצורה לא מדויקת. ניסור קיר בטון הנעשה בעזרת כלי ניסור מתקדמים מוביל לתוצאות הכי טובות וגם הכי בטוחות.
  • ניסור תקרת בטון – יש מצבים אשר בהם מבקשים אנשים להסיר תקרה מבטון כדי להגביה את החלל. הניסור של תקרת בטון עלול להיות מאוד מסוכן הן לעובדים במקום, הן לבני הבית והן למבנה עצמו. כדי שהניסור ייעשה כמו שצריך, חובה לפנות אל אנשי מקצוע בתחום על מנת להבטיח כי אכן העבודה תהיה בשיא המקצועיות עם כל ההכנה הדרושה. כך אפשר יהיה להבטיח את התוצאות הרצויות.
  • ניסור מדרגות בטון – לא פעם עולה צורך בניסור של מדרגות מבטון. ניסור שלא נעשה כראוי, לא נראה טוב וקשה גם לשפץ אחר כך ולתקן את התוצאות המעוותות. לעומת זאת בניסור חד ומקצועי המדרגות יוסרו בצורה מושלמת בלי להותיר מזכרות וצלקות.

צרו אתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר

כמה עולה ניסור בטון?

העבודה של ניסור בטון מתומחרת על פי מטרים וכן על פי העובי של הבטון אותו מנסרים. מלבד זאת ישנה התחשבות גם בגישה למקום העבודה ותנאי השטח שם מתבצע הניסור. בגדול המחירים הם –

סוג עבודה מחיר
פתיחת חלון (מחיר עבור חלון סטנדרטי בעובי קיר 20 ס"מ)החל מ- 1000₪
פתיחת דלת (מחיר עבור דלת סטנדרטית בעובי קיר 20 ס"מ)החל מ- 1200₪
ניסור גג בטון (מחיר למטר)החל מ – 280₪
ניסור רצפת בטון (מחיר למטר)החל מ – 280₪
ניסור קורות בטון (מחיר למטר)החל מ- 500₪

למחירון המלא – היכנסו לאתר או צרו עמנו קשר.

חברת POWER מובילים באיכות ובשירות

כשאתם מחפשים שירות של ניסור בטון אתם חייבים לזכור כי כדי להגיע לתוצאות הרצויות חובה לשים לב כי המלאכה נעשית על ידי אנשי מקצוע מומחים ומנוסים שיכולים להבטיח לכם את התוצאות המושלמות. חברת POWER מעסיקה צוות מקצועי ומנוסה שמכיר את כל הכלים המתקדמים ויש לו את כל הידע המקצועי בתחום והוא יכול להבטיח תוצאות מושלמות.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.