קידוחי בטון

קידוחים אופקיים

POWER ניסור וקידוח בבטון

חברתינו תבצע עבורכם את כל סוגי עבודות החיתוך וההריסה בכל תנאי אפשרי

ההבדלים בין ציוד לקידוח בטון לבין כלים לעבודות קידוח ביתיות

ההבדלים בין ציוד לקידוח בטון לבין כלים לעבודות קידוח...

רעיונות לעיצוב הבית בעזרת ניסור בטון?

רעיונות לעיצוב הבית בעזרת ניסור בטוןPOWER ניסור וקידוח...

ניסור בטון – כיצד ניתן לשלוט ברמות הרעש והאבק?

ניסור בטון – כיצד ניתן לשלוט ברמות הרעש והאבק? POWER ניסור...

סכנות ואזהרות אפשריות במהלך ניסור בטון

סכנות ואזהרות אפשריות במהלך הניסור בטון POWER ניסור וקידוח...

ניסור בטון לצורכי בטיחות

ניסור בטון לצורכי בטיחות POWER ניסור וקידוח בבטון חברתינו...

קצת על היהלום שאיתו מבצעים את הניסור והקידוח

קצת על היהלום שאיתו מבצעים את הניסור והקידוח POWER ניסור...

החומרים שניסור בטון יכול לנסר

החומרים שניסור בטון יכול לנסר POWER ניסור וקידוח בבטון...

קידוח בטון בבניין משותף

קידוח בטון בבניין משותף POWER ניסור וקידוח בבטון חברתינו...

למה דווקא לבחור בחברת POEWR ניסור בטון

למה דווקא לבחור בחברת POEWR ניסור בטון POWER ניסור וקידוח...

היתרונות הגדולים בניסור יהלום

היתרונות הגדולים בניסור יהלוםPOWER ניסור וקידוח בבטון...

לקבלת הצעת מחיר

קידוחים אופקיים

קידוחי בטון

מתכננים לבצע קידוחים אופקיים בקיר בטון? הגעתם למקום הנכון! חברת Power חיתוך וקידוח בטון מבצעת שלל פרויקטים של קידוח בטון בזוויות שונות וביניהם גם קידוח אופקי. אחת השאלות העולות על ידי לקוחות בתחום היא מדוע קידוח מלמעלה למטה שונה מקידוח לצדדים? התשובה טמונה באספקט פיזיקלי. כאשר אנו קודחים מלמעלה כלפי מטה כח הכבידה מסייע לפעולה ולכן קל יותר לחתוך בקו ישר. קידוח לצדדים, לעומת זאת מחייב אותנו להשאר בקו אחיד מצד לצד למרות שהמקדחה כבדה. כיצד אנו עושים זאת?

קידוח אופקי לקיר בטון לפתיחת חלק מהקיר או כולו בבית

קידוחים אופקיים מתבצעים פעמים רבות על מנת להסיר חצי מהקיר (החצי העליון) ויצירת פתח בין שני חדרים. בעיצוב המודרני החללים בין המטבח לסלון פתוחים יותר והקיר שהפריד ביניהם מוחלף, לעיתים בחצי קיר עליו מותקן מדף או שולחן. במקרה זה תזדקקו לחיתוך אופקי המתבצע ביד אמונה ובדיוק מקסימלי. גם הסרה של קיר שלם עשויה לדרוש מספר חיתוכים אופקיים על מנת להסיר את הקיר רצועות רצועות.

קידוחי בטון אופקיים – מסירים קרניזים בצד הבית

סיבה נוספת בעטיה תזדקקו לקידוחי בטון אופקיים היא הסרת קרניזים בחלק החיצוני של הבית. תוספות בנייה אלה היו פופולריות מאד לפני מספר עשורים אך כיום בבנייה המודרנית נפגוש את הקרניזים בעיקר בתוככי הבית. לכן, רבים מעדיפים לנצל את שטחי החוץ ולהוסיף פתחי איוורור ותאורה ומסירים את הקרניזים החיצוניים. חלק מתוספות אלה בנויות בצורה אנכית ואחרים בצורה אופקית. העבודה מתבצעת באמצעות מסור מיוחד הנתלה על מסילה המוצמדת לבית, כאשר באמצעות תפעול  שלט המסור מסיר את חלקי הבטון המיותרים. חשוב לציין, כי בעבודות חוץ בהסרת בטון אנו שמים לב כי לא יהיו עוברים ושבים העשויים להיפגע מחלקי הבטון שנופלים.

עבודה יסודית תוך שמירה על תשתיות החשמל בקיר

אחד האתגרים בניסור בטון, הקיים גם כאשר עושים קידוחים אופקיים הוא שמירה על התשתיות הקיימות בתוך הקיר. תשתיות של חשמל, גז מים ותקשורת עשויות להיפגע כאשר חותכים את הבטון ולכן מתבצעת בדיקה יסודית לפני על מנת לזהות את המסלול בו עוברים החוטים והצינורות בבית. גם הריצוף דורש לעתים בדיקה שכזו מכיוון שחלק מהתשתיות יעברו דרך רצפות הבית, בדיקה זו נעשית בעיקר כשצריכים עבודת ניסור רצפת בטון.

קידוחים אופקיים – בכל זווית עבורכם

קידוחים אלה הנחשבים לקשים יותר בתעשייה אינם מהווים אתגר עבורנו משום שכמעט בכל פרויקט ביצענו ניסור יהלום אופקי כלשהו. אנו מקפידים לבצע את הקידוחים לאחר שמדדנו היטב את הזווית בה הקידוח יתבצע ווידאנו שישמר קו ישר לאורך כל מסלול הקידוח. קידוחים אופקיים משמשים גם כאשר מכינים תשתיות קיימות באדמה ויש לעבור דרך בטון בצורה אופקית.

מדוע לבחור דווקא ב POWER ניסור וקידוח בטון

מזה שנים שאנו מלווים פרויקטים פרי יוזמתן של עיריות, מוסדות ציבור, לקוחות מוסדיים ופרטיים לצד קבלנים מכל הארץ. אנו שומרים על מוניטין מכובד בזכות הקפדה על לוחות זמנים מדוייקים, סטנדרטים גבוהים של עבודה והכשרה מקיפה של העובדים שלנו בתחומי התמחותם. לכל פרויקט אנו שולחים אך ורק צוות שהתמחה בעבודה אותה הוא מבצע, בין אם מדובר בחיתוך בטון ביהלום, חיתוך בטון, ניסור מדרגות, ניסור גג בטון, שימוש במסורי יהלום או בנייה של תשתיות לניסור בטון עתידי.

בכל פרויקט קידוח אופקי או ניסור בטון בו אתם זקוקים ליד אמונה – POWER נמצאים שם עבורכם, לייעץ ולבחון את הדרך הטובה ביותר ליצור את החזון שלכם. אנו יודעים כי שילוב של טכנולוגיה מתקדמת וציוד חדשני ביחד עם ניסיון הופכים אותנו לחברה המובילה בתחומינו בפרויקטים ברחבי הארץ.

לקבלת הצעת מחיר

שיחה מהירה