POWER ניסור וקידוח בבטון

עבודות הריסה

POWER ניסור וקידוח בבטון

חברתינו תבצע עבורכם את כל סוגי עבודות החיתוך וההריסה בכל תנאי אפשרי

ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה

ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה POWER ניסור וקידוח בבטון...

ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות

בכל פרויקט הוספת מרפסות חייבת להתבצע פעולה של ניסור בטון...

במה כדאי לבחור – קידוח בטון או ניסור בטון?

במה כדאי לבחור קידוח בטון VS ניסור בטון?POWER ניסור וקידוח...

פיקוח בניה לעבודות ניסור בטון

  עבודות ניסור בטון מתבצעות במבנים אשר דורשים עבודות...

הדרכות עבודה בגובה למנסרי בטון

מה זה ניסור בטון? ומדוע עבודה בגובה מחייבת הדרכה מקצועית?...

בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הכולל ניסור בטון

  ניסור בטון הינה פעולה המתבצעת במבנים שנבנו בבנייה...

רישום קבלן שיפוצים

ענף השיפוצים הוא ענף אשר סובל מליקויים שונים הכוללים כ"א...

אזהרה! – קידוח בטון על ידי חובבנים יעלה לך ביוקר

אזהרה!  - קידוח בטון על ידי חובבנים יעלה לך ביוקר POWER...

איך לנסר רצפת בטון כדי לתקן את הצנרת שלכם

איך לנסר רצפת בטון כדי לתקן את הצנרת שלכם POWER ניסור...

נזקי מים בעקבות ניסור וקידוח בטון

נזקי מים בעקבות ניסור וקידוח בטון POWER ניסור וקידוח בבטון...

לקבלת הצעת מחיר

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עבודות הריסה

POWER מבצעת את כל סוגי עבודות ההריסה

בטון מהווה את אחד החומרים הטובים ביותר לבנייה הודות לתכונות שלו – חוזק, עמידות בפני תנאי מזג אוויר משתנים ויכולת לשמור על טמפרטורה בצורה יעילה יותר מחומרי גלם אחרים המשמשים לבנייה. היתרון המשמעותי ביותר של בטון – החוזק שלו, הוא גם החיסרון הגדול ביותר שלו המונע גמישות כאשר יש צורך לבצע שיפוצים או עבודות הריסה. למרבה השמחה, ניתן לבצע כיום עבודות הריסה בבטון בלי להותיר חורבן מאחור ובלי לגרום לנזקים לסביבה.

עבודות הריסה – אילו סוגים יש כיום?

אף על פי שהמונח "עבודות הריסה" מעורר מייד מחשבות על הריסת מבנים כליל, הוא מתייחס לא רק להרס של בניינים ובתים:

  1. עבודות הריסה מלאות – אלו עבודות הריסה שמטרתן להרוס כליל מבנים קיימים אשר עשויים מבטון. בעבודות מסוג זה שוברים את כל חלקי הבניין, מה שיוצר שברים גדולים מבטון שצריך לפנות אותם באופן מקצועי.
  2. עבודות הריסה חלקיות – אלו עבודות הריסה שמטרתן לשפץ מבנים קיימים מבלי לפגוע בחלקים אחרים שלהם. כאשר יש להוסיף או לגרוע חלק ממבנה מסוים, למשל, יתבצעו עבודות הריסה חלקיות שבמהלך רק חלק מהבטון במבנה יוסר ממנו.
  3. עבודות הריסה לשימור – כיום ישנם מבנים רבים שאנשים פרטיים וגם גופים ציבוריים מעוניינים לשמר עבור העתיד. עבודות הריסה לשימור מאפשרות לתקן ולשפץ את המבנים הללו, ולהחזיר לכם את המראה המקורי שלכם תוך הסרה של חלקי בטון ישנים שכבר אינם בטוחים לשימוש.

כיצד מבצעים עבודות הריסה?

כפי שניתן לתאר, עבודות הריסה עלולות לגרום לנזק רב אם לא מבצעים אותן כהלכה ותוך שימוש בכלים הנכונים. הרס של מבנים על ידי פיצוץ שלהם צריך להיות מבוקר בצורה קפדנית, שכן חומרי הנפץ עלולים לגרום לנזקים כבדים למבנים אחרים ולא רק למבנה שאמור להיהרס. השיטה הזו ושיטות דומות מותירות מאחוריהן הרס רב שלוקח זמן לפנותו, ולכן אנשים פרטיים וגם קבלנים מחפשים אחר פתרון יעיל יותר לעבודות שכרוכות בהריסה מסוג כזה או אחר.

אחת השיטות היעילות ביותר עבור הרס מבנים, אם לא השיטה היעילה ביותר, היא ביצוע עבודות הריסה באמצעות טכנולוגיית ניסור יהלום. היהלום, שהוא החומר החזק ביותר בטבע, יכול לחתוך גם את הבטון הקשיח ביותר ללא בעיות. היתרונות של שיטת חיתוך וניסור בטון, הכוללים עבודה בשלבים מסודרים, מניעת זעזועים ורעידות באזור המבנה, חיתוך חלק ועוד, הפכו את השיטה הזו לאחת השיטות המועדפות עבור פרויקטים של עבודות הריסה.

עבודות הריסה עם ניסור בבטון

על מנת שאכן יהיה אפשר לבצע עבודות הריסה בצורה חלקה, הומצאה שיטת ניסור בטון שמונעת רעידות ונזקים וכזו שמאפשרת לבצע עבודה חלקה במיוחד. מסור היהלום, אשר משמש לניסור בבטון, מונח על גבי מסילה מיוחדת ששומרת עליו במקום, ובעת הפעלת מסור הדיסק הוא נע על גבי המסילה בצורה חלקה.

עבודות ניסור בטון מהסוג הזה מאפשר לעבוד בצורה אסתטית ובטוחה יותר לעומת שיטות אחרות לחיתוך וניסור. אחת היתרונות הבולטים של השיטה הזו הוא מניעת נזק לאדם המבצע אותה וגם לאנשים הנמצאים סביבו, מה שחשוב במיוחד בעת ביצוע של עבודות הרס חלקיות בבניינים או מבני מגורים אחרים. אם למשל אתם מעוניינים לבצע שיפוץ באחד החלקים בביתכם, עבודות הריסה בעזרת חיתוך בטון ביהלום לא רק שימנעו מכם נזקים, אלא גם לא יותירו לכלוך ואבק כמו שיטות הריסה אחרות.

עבודות הריסה הכוללות ניסור בטון צריכות להתבצע על ידי מקצוענים בלבד, כמו אלו שתמצאו בחברת Power. בחברה שלנו תוכלו למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ההריסה שיבצעו את כל עבודות ההריסה שאתם צריכים בסדר הגודל שאתם צריכים ויותירו אתכם עם התוצאות הטובות ביותר בכל פעם מחדש.

לקבלת הצעת מחיר

שיחה מהירה