ניסור יהלום

POWER ניסור וקידוח בבטון

חברתינו תבצע עבורכם את כל סוגי עבודות החיתוך וההריסה בכל תנאי אפשרי

מה הדברים שאתם צריכים להכין מראש לפני שאתם מזמינים קידוח יהלום

מה הדברים שאתם צריכים להכין מראש לפני שאתם מזמינים קידוח...

עובדות שלא ידעתם על ניסור בטון ביהלום

POWER ניסור בטון   עובדות שלא ידעתם על ניסור בטון ביהלום...

ניסור ריצוף בטון אדריכלי

POWER ניסור בטון ניסור ריצוף בטון אדריכלי POWER ניסור...

צ'קליסט וטיפים כדי שיצא לכם את הניסור בטון על הצד הטוב ביותר

POWER ניסור בטון טיפים לעבודות ניסור בטון POWER ניסור...

כל מה שאתם צריכים לדעת על ניסור בטון ביהלום

כל מה שאתם צריכים לדעת על ניסור בטון ביהלום POWER ניסור...

אילו חומרים ניתן לחתוך בעזרת קידוח וניסור ביהלום?

אילו חומרים ניתן לחתוך בעזרת מקדח ומסור יהלום? POWER ניסור...

לקבלת הצעת מחיר

קבלני הניסור יהלום המובילים בישראל

למה לבחור את POWER עבור הפרויקט שלכם?

לPOWER ניסור יהלום יש מגוון ענק של כלים ומסורים לניסור יהלום עבור מגוון רחב של סוגי עבודות, עם להבים בגדלים של החל מ450מ"מ ועד למעלה מקטרים של-2 מ', מה שנותן לנו את היכולת לחתוך לעומקים גדולים כדי לאפשר לנו לענות על כל הדרישות של הלקוחות שלנו.

טכנולוגיה וציוד מתקדם

אנו משתמשים רק בציוד העדכני והמתקדם ביותר בתעשייה.

כל האישורים

העובדים שלנו מחזיקים בכל האישורים הנדרשים, ועומדים בכל התקנים.

ניסיון

POWER צברה מוניטין וניסיון בלתי יסולא בפז במהלך השנים שבה היא פועלת.

אנחנו בונים מערכות יחסים ארוכות לטווח הארוך עם הלקוחות המרוצים שלנו

בPOWER ניסור בטון שמחים לעבוד לצד חברות בנייה מובילות לאורך הדרך.

חסכוני

ניסור יהלום יכול לחסוך לכם זמן וכסף, פנו אלינו כדי לקבל הצעת מחיר חינם היום.

עבודות פנימיות וחיצוניות

ניסור יהלום הוא כלי רב-תכליתי עבור עבודות גם פנימיות וגם חיצוניות.

איך ניסור יהלום עובד?

ניסור ביהלום הוא שיטה יעילה ומהירה ליצירת חתכים מדויקים במבני בטון ובנייה מחוזקת וממוגנת. למסור יהלום יש יישומים רבים החל מיצירת חתכים בזוויות, ניסור בגרמי מדרגות, יצירת פתחים לדלתות, חלונות ורבים נוספים. מסורי יהלום יכולים גם להיות אידיאליים במהלך הריסות שנדרש בהם עבודות חיתוך ואם רוצים יש גם אפשרות לניסור בטון ידני.

ניסור בטון ביהלום מציע דיוק גבוה וחיתוכים חלקים לעומת כל כלי חיתוך בטון אחר כגון קידוח תפר, הדיוק של ניסור יהלום הוא הטוב ביותר.

לPOWER יש מבחר גדול של מסורים הכי מתקדמים בתעשייה. למסורי היהלום יש מנוע שמותקן על המסילה ומקבעים אותו למבנה הנחתך. המסלול כולו ראה הגדרת מורכב של ראש מסור הידראולי או חשמלי על מערכת מסלול מעוגן על פני השטח נחתך.

במהלך הניסור, המנוע נע לאורך המסילה, הלהב מכוסה על ידי מגן. המסור דוחף את הלהב תוך כדי סיבובים מהירים עד עומק החיתוך הנדרש. ניסור יהלום בדרך כלל נשלט מרחוק מה שהופך אותם לבטוחים מאוד. מסורים אלו הם גם מאוד רב-תכליתיים ויכולים להתמודד עם כל עבודת ניסור שאתה יכולים לחשוב עליו.

היתרונות של הניסור יהלום

דיוק מקסימלי

מסורי היהלום מייצרים חתכים מדויקים וחלקים במשטחי בטון. הרבה יותר משיטות ניסור קונבנציונליות אשר אינן יכולות להתאים את הדיוק שהניסור יהלום יכול להציע. בניגוד לשיטות אחרות כגון קידוח תפר, מסורי יהלום שמורכבים על גבי מסילה כוללים להב מעגלי הרכוב על מחשב שמבוסס במסילה. מסור היהלומים מושלם עבור יישומים הדורשים דיוק כגון חלון, דלת ופתחי אוורור.

{

חיתוך בטון מהיר ויעיל

כפי שהוזכר לעיל חיתוך בטון יכול להיות משימה שלוקחת זמן אם משתמשים בשיטות ניסור אחרות. ניסור יהלום מתוכנת ומובנה עם מנוע עוצמתי שמניע את הלהבים וזה מה שעושה את הניסור למהיר מאוד, ובקלות. זאת ועוד, המסור מופעל על ידי שלט רחוק מה שאומר שלא נדרש עבודה פיזית במהלך הניסור וכך הם גם חוסכים לכם הרבה מאמץ.

חיתוך נקי וללא אבק

מסור יהלום שמורכב על גבי מסילה נותן תוצאות של ניסור של חתכים נקיים וסביבה נטולת אבק. POWER משתמשים רק במסורים האחרונים והמתקדמים ביותר בתעשייה. כל המערכות הם כוללות עבודה עם מים שגם עוזר לקרר את המנוע וגם מונע אבק.

מושלם עבור חללים מוגבלים

שלא כמו כלי ניסור אחרים, ניסור יהלום הם יחסית קומפקטיים וניתנים לניהול בקלות, הם מךאימים בצורה מושלמת לאזורים שקשה לנסר בהם., כי הם אינם דורשים עבודה ידנית במהלך הניסור. ניסור יהלום הוא מושלם גם עבודות פנים הבית וגם מבחוץ.

אידיאלי עבור חתכים עמוקים וארוכים

ניסור יהלום הוא הבחריה המושלמת עבור חיתוכים עמוקים וארוכים, אין להם הגבלות בזוויות והם מוסגלים לחתוך עוד עומק של מטר!

רמת בטיחות הגבוהה ביותר

שמשתמשים במסור יהלום שמורכב על גבי מסילה אז היתרון הגדול שלהם זה שהם נשלטים על ידי שלט רחוק מה שמונע את הצורך להיות קרוב למסור בזמן החיתוך, וכך זה מפחית משמעותית את הסיכון לפציעה. כמו כן יש עוד מנגנוני בטיחות במסורים אלו כגון המים שש מעקב נשלטים מרחוק (באמצעות שלט רחוק) המונע את הצורך של הסוכן להיות קרוב לפני החיתוך, ומפחית את הסיכון לפציעה. מסלולי מעקב יש גם מנגנוני בטיחות אחרים כמו מטוסי מים אשר להפחית התחממות יתר במהלך תהליך החיתוך.

לקבלת הצעת מחיר