ניסור מסתור כביסה

POWER ניסור בטון

POWER ניסור וקידוח בבטון

חברתינו תבצע עבורכם את כל סוגי עבודות החיתוך וההריסה בכל תנאי אפשרי

ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה

ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה POWER ניסור וקידוח בבטון...

ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות

בכל פרויקט הוספת מרפסות חייבת להתבצע פעולה של ניסור בטון...

במה כדאי לבחור – קידוח בטון או ניסור בטון?

במה כדאי לבחור קידוח בטון VS ניסור בטון?POWER ניסור וקידוח...

פיקוח בניה לעבודות ניסור בטון

  עבודות ניסור בטון מתבצעות במבנים אשר דורשים עבודות...

הדרכות עבודה בגובה למנסרי בטון

מה זה ניסור בטון? ומדוע עבודה בגובה מחייבת הדרכה מקצועית?...

בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הכולל ניסור בטון

  ניסור בטון הינה פעולה המתבצעת במבנים שנבנו בבנייה...

רישום קבלן שיפוצים

ענף השיפוצים הוא ענף אשר סובל מליקויים שונים הכוללים כ"א...

אזהרה! – קידוח בטון על ידי חובבנים יעלה לך ביוקר

אזהרה!  - קידוח בטון על ידי חובבנים יעלה לך ביוקר POWER...

איך לנסר רצפת בטון כדי לתקן את הצנרת שלכם

איך לנסר רצפת בטון כדי לתקן את הצנרת שלכם POWER ניסור...

נזקי מים בעקבות ניסור וקידוח בטון

נזקי מים בעקבות ניסור וקידוח בטון POWER ניסור וקידוח בבטון...

לקבלת הצעת מחיר

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

ניסור מסתור כביסה

POWER ניסור וקידוח בטון

בשנים האחרונות, פיתוחים בתחום הבנייה ושיפור הדיור אפשרו לאנשים רבים ברחבי הארץ להקנות לביתם מראה אסתטי יותר, ולקבלנים לתכנן מבנים עם יתרונות שלא היו קיימים בעבר. אחת התוספות הטובות ביותר לבתים ולבנייני מגורים היא אזור שבו ניתן לתלות את הכביסה בלי שהיא תהיה בולטת כלפיי חוץ ותהווה מטרד עבור דיירי הבית או שכניהם. ניסור מתקן כביסה מאפשר לתכנן ולבנות אזור כביסה ייעודי בבית שלא תופס משטחו וגם מהווה תוספת אסתטית במיוחד לבית.

ניסור מסתור כביסה

מסתור כביסה הוא אזור שבו ניתן לתלות כאמור כביסה, ואחד היתרונות המשמעותיים שלו הוא שבונים אותו כלפיי חוץ, כך שהוא אינו תופס מקום בתוך שטח הבית. בעוד שמסתורי כביסה בימים עברו היו עשויים מבטון שצבר לכלוך ולא נראה נעים לעין, כיום ניסור מסתור כביסה הוא הרבה יותר מתקדם וכולל ניסור ובנייה של אזור כביסה מאלומיניום קל משקל ונאה למראה.

כדי להקים אזור שכזה בבית, צריך תחילה לבצע ניסור מסתור כביסה מסתורי בבטון, מה שמהווה אתגר משמעותי בעת בנייה של בית או בעת שיפוץ שלו. ניסור מסתור כביסה בכלים לא מקצועיים, או ניסיון לעשות זאת בעצמכם, עלול לגרום לא רק לנזק אסתטי למבנה, אלא אף לפגוע בחלקים חשובים שלו ולגרום לו להיות לא בטיחותי.

לכן, ניסור יהלום של מסתור כביסה יש לבצע בעזרת מקצוענים בלבד שיש להם את הידע ואת הכלים הנכונים לניסור בטון בצורה חלקה, אסתטית ובטיחותית.

ניסור מסתור כביסה – כך עושים זאת בדרך הנכונה

בטון, אשר מרכיב את הרוב הגדול של המבנים בישראל, הוא חזק, קשיח ודורש שבירה בכלים מקצועיים. שבירת בטון בעזרת פטישים או כלי הריסה אחרים מותירה אותו עם קצוות לא אחידים, ועלולה לגרום לשבירה של אזורים נוספים שכלל לא רציתם לשבור.

לכן, ניסור מסתור כביסה צריך להתבצע בעזרת מכשירים ומכונות המסוגלים לעמוד במשימה ולשבור בטון בצורה חלקה ובלי להותיר קצוות שאינם אחידים. לשם כך, ישנה מכונה לניסור בטון המבוססת על טכנולוגיית היהלום והמסוגלת לעמוד במשימות מאתגרות של שבירה ושל ניסור בטון למטרות שונות, כמו במקרה של ניסור מסתור כביסה.

חיתוך בטון מתבצע על גבי מסילה מיוחדת המאפשרת לשמור על דיוק בחיתוך וגם לגרום למכשיר החיתוך להישאר במקומו. רובוט הניסור, אשר "מתיישב" על המסילה נע לאורכה ומבצע חיתוכים מדויקים במיוחד בבטון, מה שמאפשר ליצור חללים ברחבי הבית או הבניין עבור מטרות שונות. ניסור מסתור כביסה צריך להתבצע בעזרת מכשיר ניסור בטון מקצועי שיספק לכם תוצאות מיטביות ושיאפשר לכם ליהנות מאזור כביסה ייעודי בביתכם שתוכלו להשתמש בו בכל עת.

ניסור בטון ביהלום – יתרונות השיטה

ניסור מסתור כביסה בטכנולוגיית יהלום הוא בעל יתרונות רבים שאין לשיטות אחרות.

  • מהירות – ניסור מסתור כביסה בעזרת מנסר בטון מקצועי מתבצעת במהירות רבה לעומת שבירת קיר.
  • תנועה חלקה – ניסור בטון בעזרת יהלום אינו גורם לתזוזה ולרעידות של הבטון, מה שמונע סדקים במבנה ונזקים אחרים.
  • חיתוך חלק – ניסור בטון בשיטת היהלום מותיר את הבטון עם קצוות חלקים שקל לעבוד איתם, לעומת קצוות לא אחידים המתקבלים בשבירת בטון.
  • דיוק – ניסור מסתור כביסה בשיטת היהלום מביא לתוצאות מדויקות, כך שניתן יהיה לעשות כל עבודות החיתוך והניסור שאתם רוצים בדיוק מרבי.

ניסור מסתור כביסה מאפשר לכם ליהנות מאזור כביסה ייעודי בעל מראה אסתטי במיוחד, ועל מנת שזה אכן יהיה כך, חשוב שתפנו למקצוענים בלבד. חברת POWER, המתמחה במגוון עבודות בנייה, עבודות ניסור בטון, יכולה לספר לכם את השירות המקצועי ביותר בשוק ולאפשר לכם ליהנות מאזור כביסה סמוי ובעל מראה חלק ונקי.

לקבלת הצעת מחיר

שיחה מהירה