ניסור בטון בירושלים

POWER ניסור וקידוח בטון

POWER ניסור וקידוח בבטון

חברתינו תבצע עבורכם את כל סוגי עבודות החיתוך וההריסה בכל תנאי אפשרי

ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה

ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה POWER ניסור וקידוח בבטון...

ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות

בכל פרויקט הוספת מרפסות חייבת להתבצע פעולה של ניסור בטון...

במה כדאי לבחור – קידוח בטון או ניסור בטון?

במה כדאי לבחור קידוח בטון VS ניסור בטון?POWER ניסור וקידוח...

פיקוח בניה לעבודות ניסור בטון

  עבודות ניסור בטון מתבצעות במבנים אשר דורשים עבודות...

הדרכות עבודה בגובה למנסרי בטון

מה זה ניסור בטון? ומדוע עבודה בגובה מחייבת הדרכה מקצועית?...

בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הכולל ניסור בטון

  ניסור בטון הינה פעולה המתבצעת במבנים שנבנו בבנייה...

רישום קבלן שיפוצים

ענף השיפוצים הוא ענף אשר סובל מליקויים שונים הכוללים כ"א...

אזהרה! – קידוח בטון על ידי חובבנים יעלה לך ביוקר

אזהרה!  - קידוח בטון על ידי חובבנים יעלה לך ביוקר POWER...

איך לנסר רצפת בטון כדי לתקן את הצנרת שלכם

איך לנסר רצפת בטון כדי לתקן את הצנרת שלכם POWER ניסור...

נזקי מים בעקבות ניסור וקידוח בטון

נזקי מים בעקבות ניסור וקידוח בטון POWER ניסור וקידוח בבטון...

לקבלת הצעת מחיר

ניסור בטון בירושלים

כל סוגי עבודות הניסור והקידוח בירושלים

ירושלים, בירת ישראל, זוכה כיום לתהילה מחודשת. השגרירות האמריקאית שנבנתה בתחומה ומאות אלפי המבקרים בתחומה בשנים האחרונות לצד הכרה בין לאומית בעיר מובילה גם לתנופת בנייה מחודשת. לצד הקמת יחידות חדשות – דירות ותיקות רבות משופצות ונבנים שטחי מסחר, תעשייה והייטק רבים. חלק מהותי מתהליך הבנייה הזה משלב גם עבודות בטון ובכללן ניסור וקידוח. כאשר אנו מגיעים לעבודות ניסור בטון בירושלים אנו משלבים תכנון קפדני לפרויקט, ידע וניסיון להם אין תחליף, ציוד חדשני ומקצועי ושירות ברמה בלתי מתפשרת. הכירו את Power ניסור וקידוח בטון.

קידוח באמצעות מקדח יהלום עוצמתי

איננו חוסכים במשאבים כאשר אנו מתחילים כל פרויקט חיתוך בטון. אנו משתמשים במקדחי יהלום מהשורה הראשונה, המותאמים לחתוך בכל זווית שהיא ומסוגלים ליצור חללים ישרים או קמורים. אנו עובדים גם עם מסילות מיוחדות המסוגלות לבצע קידוחים בשיפועים משתנים ולקדוח גם לאורך מדרגות בדרך חדשנית. עוד לא נמצא הבטון שהחזיק מעמד מול הציוד המתקדם שלנו. זקוקים לפרויקט במרחב הביתי או התעשייתי? אנו נמצאים שם עבורכם.

קידוחים מורכבים גם לצינורות בטון

חלק בלתי נפרד מתכנון התשתית העירונית מורכב ממערכת מסועפת של צינורות. חלק ניכר מצינורות אלה, במיוחד הצינורות שנועדו להתמודד עם שופכין ועם ניקוז מי גשמים,  עשויים מבטון, אך כיצד ניתן להתאים את גודל הצינור במדויק לשטח בו ימוקם? באמצעות חיתוך מדוייק של הצינור על מנת ליצור שקעים מתאימים לחיבור של צינור אחד עם אחר. אנו מתמחים בתכנון וביצוע של חיתוך הצינורות הן עבור מוסדות עירוניים, עיריות או גופים פרטיים המתחברים לתשתיות. לכן, אם אתם זקוקים לכל עבודת ניסור בטון בירושלים Power  קידוח וניסור בטון היא הבחירה המועדפת.

משטחים שטחים על מנת לבנות מחדש

פרויקט חדש נבנה בעיר הבירה? מחפשים חברה שתהרוס את המבנה הקיים העשוי בטון? אנו מסייעים לרשויות עירוניות "להפרד לשלום" ממבנים מיותרים ברחבי העיר, גם אלה העשויים מבטון מוצק כמו חניונים או מתחמי מגורים ומשרדים. לאחר שחתכנו ביסודיות את כל הבטון במבנה, ניתן להמשיך ולהשתמש בציוד הריסה הממשיך "לשטח" את החלקים העשויים מלבנים.

מכירים את המורכבות המיוחדת של העיר ירושלים

בעיר ירושלים קיימת מורכבות רבה יותר בביצוע פרויקטים של ניסור יהלום, זאת משום שחלקו החיצוני של המבנה באזורים רבים בעיר בנוי מהאבן הירושלמית עליה יש לשמור בקפדנות בעת ביצוע העבודות. כאשר אנו ניגשים לפרויקט חדש אנו בוחנים מה תהיה ההשפעה של חיתוך בצד הפנימי של המבנה על חלקו החיצוני. העובדים המיומנים שלנו מתפעלים את מסורי היהלום ביעילות ובמקצועיות על מנת לבצע חתך מדויק בדיוק במקום בו תכננו לעבוד.

ביצוע חתכים אנכיים ואופקיים

בעולם חיתוך הבטון יש מספר מימדים עליהם נהוג לעבוד. חיתוך מקביל לרצפה בצורה אופקית – הנחשב לאופציה הקלה יחסית, חיתוך אנכי לאורכו של קיר או מבנה בנוי, וכן חיתוכים בשיפועים. אנו מסוגלים לבצע את החיתוך במקצועיות באמצעות המכשור המתאים לכל אחת מהפעולות, תוך שימוש, לעתים, במסילות שהותקנו מראש ועליהן נע המסור בדייקנות מבלי להסב נזק לסביבתו או לאדם המתפעלו מרחוק באמצעות השלט.

שמחים לשרת אתכם בכל עבודת ניסור בטון

ב Power  ניסור וקידוח בטון נשמח לשרתכם בכל עבודה לה תזדקקו. החל מפרויקטים קטנים יחסית של ניסור בטון על מנת לפתוח חלון בממד או קידוח חור למייבש הכביסה וכלה בהריסה או עיצוב של מבנה בטון קיים. אם אתם מבצעים עבודות ניסור בטון בתוך המתחם הביתי או המשרדי המאוכלס עדיין, כל אחד מהחללים עליהם נעבוד יכוסה בצורה יסודית על מנת שלא נגרום נזק, חלילה, לריהוט בו.

לקבלת הצעת מחיר ויעוץ מקצועי בנוגע לפרויקט ניסור הבטון שלכם התקשרו אלינו עוד היום!

לקבלת הצעת מחיר

שיחה מהירה